Списак ученика чије се фотографије налазе на билборду

uzv

Фотографије најбољих новосадских ђака од данас се налазе на билбордима широм града. Ово је списак оних чија лица ћете моћи да видите на рекламним паноима, као и њихове награде:

Основна музичка школа "Јосип Славенски", Нови Сад

1. Сандра Јанковић, 4. разред, тамбура Е-прим

   1. место на републичком такмичењу ученика музичких и балетских школа Србије
   1. место на 17. фестивалу уметничке тамбуре

2. Катарина Сладојевић, 4. разред, флаута

   3. место на 8. међународном такмичењу "Антон Еберст"
   1. место на другом такмичењу "Славенски" у Београду
   1. место на 18. међународном сусрету флаутиста "Тахир Куленовић" у Ваљеву
   1. место на међународном такмичењу "Даворин Јенко" у Београду
   1. место на "Internet Music Competition" такмичењу

3. Кристина Јевтовић, 6. разред, клавир

   2. место на 23. републичком такмичењу из солфеђа и теорије музике, Београд
   1. место на 8. клавирском такмичењу "Славенски" у Београду
   1. место на 14. такмичењу младих солфеђиста из солфеђа
   1. место на 14. такмичењу младих солфеђиста из теорије музике
   1. место на 7. отвореном такмичењу "Viva la musica" у Сремској Митровици из солфеђа
   1. место на 7. отвореном такмичењу "Viva la musica" у Сремској Митровици из теорије музике
   1. место на међународном такмичењу из солфеђа
   3. место на републичком такмичењу ученика и студената клавира у организацији УМБПС-а у Сремским Карловцима
   3. место на међународном такмичењу "Петар Коњовић" у Бечеју
   1. место на међународном пијанистичком такмичењу "Славенски" у Новом Саду
    ђак генерације ОМШ "Јосип Славенски"


Основна школа "Лудовит Штур", Кисач

1. Маја Варга, 8. разред

   2. место на републичком такмичењу из словачког језика
   3. место на 8. општинском такмичењу из географије


Основна школа "Свети Сава", Руменка

1. Алекса Бандић, 7. разред

   3. место на републичком такмичењу "Тесла инфо куп" из рачунарства и информатике за основне школе


Основна школа "Петефи Шандор", Нови Сад

1. Емилија Васовић, 8. разред

   2. место на републичком такмичењу из енглеског језика
   2. место на општинском такмичењу из математике


Основна школа "Бранко Радичевић", Нови Сад

1. Михаил Бајев, 6. разред

   3. место на 38. државном такмичењу из физике у Крагујевцу
   2. место на окружном такмичењу из физике
   2. место на окружном такмичењу из математике

2. Маја Реџек, 6. разред

   3. место на државном такмичењу из математике у Суботици
   1. место на окружном такмичењу из математике у Сремским Карловцима
   две прве награде на такмичењу "Jezz Dance" као део плесног студија "Импулс" из Новог Сада


Основна школа "Јован Поповић", Нови Сад

1. Хор ОШ "Јован Поповић" под вођством професора музичке културе Бранислава Маравића и корепетиторке Мине Станковић

   злато на 55. музичком фестивалу деце Војводине у Бачкој Тополи
   1. место на 26. републичком такмичењу хорова основних музичких школа Србије


Основнa школа при гимназији "Јован Јовановић Змај", Нови Сад

1. Богдан Рајков, 8. разред

   1. место на државном такмичењу из физике
   2. место на државном такмичењу из програмирања


Гимназија "Светозар Марковић", Нови Сад

1. Милош Голуб, 4. разред

   1. место на државном такмичењу из информатике


Техничка школа "Милева Марић Ајнштајн", Нови Сад

1. Ћендрим Бељинца

   1. место на републичком такмичењу из графичарства


Техничка школа "Павле Симић", Нови Сад

1. Лејла Тињић

   2. место на републичком такмичењу из опште и неорганске хемије у Параћину
   1. место на екипном републичком такмичењу из опште и неорганске хемије у Параћину


Гимназија "Исидора Секулић", Нови Сад

1. Душан Иванић, 3. разред

   1. место на европској математичкој конференцији за ученике у категорији "Math Factor" с пројектом "На чајанци код Клајна" у Солуну
   1. место на екипном републичком такмичењу из опште и неорганске хемије у Параћину

2. Дарио Божић, 3. разред

   1. место на републичком такмичењу из историје у Новом Пазару


Гимназија "Јован Јовановић Змај", Нови Сад

1. Никола Спасић, 3. разред

   2. место на српској математичкој олимпијади
   2. место на српској информатичкој олимпијади
   3. место на државном такмичењу из физике
   3. место на државном такмичењу из математике

Гимназија "Јован Јовановић Змај", Нови Сад

Хор гимназије "Јован Јовановић Змај"

   1. место на републичком такмичењу хорова средњих школа
   златна медаља на фестивалу омладинских хорова у Фиренци


8. балетска школа, Нови Сад

1. Мирослав Грубић

   1. место за класичан балета (А-категорија)

2. Алекса Жижић

   1. место за класичан балета (Б-категорија)

3. Катарина Зец

   1. место за класичан балета (друга категорија) и назив Лауреат

4. Дејан Бајић

   1. место за класичан балета (трећа категорија) и назив Лауреат

5. Милица Мучибабић

   1. место за савремену игру (трећа категорија) и назив Лауреат

6. Теодора Вјуков

   1. место за савремену игру (четврта Б категорија) и назив Лауреат

7. Сташа Кукић

   1. место за савремену игру (четврта Б категорија)

8. Александра Марић

   1. место за народне игре-ансамбле (четврта Б категорија)


Електротехничка школа "Михајло Пупин", Нови Сад

1. Данијел Судар

   1. место на државном такмичењу из програмирања
   1. место на екипном републичком такмичењу електротехничких школа Србије у Београду у категорији мултимедије

2. Петар Тркуља

3. Страхиња Милошев

4. Јован Ђојдер

bilbordi-sredinom-novembra
Билборди средином новембра
fotografije-najboljih-novosadskih-djaka-ponovo-na-bilbordima
Фотографије најбољих новосадских ђака поново на билбордима