?>

Списак ученика чије се фотографије налазе на билборду

Moto fleet manager

Списак ученика можете погледати овде.

Фотографије најбољих новосадских ђака од данас се налазе на билбордима широм града. Ово је списак оних чија лица ћете моћи да видите на рекламним паноима, као и њихове награде:

ОМШ ЈОСИП СЛАВЕНСКИ

  1. Сандра Јанковић, 4. разред музичке, тамбура Е-прим

    ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:

-РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ, 1. МЕСТО ЛАУРЕАТ, бодови 99.33

-17. ФЕСТИВАЛ УМЕТНИЧКЕ ТАМБУРЕ, 1. МЕСТО, бодови 99.75

  1. Катарина Сладојевић, 4. разред музичке, флаута

    ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:

  • 8. МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ АНТОН ЕБЕРСТ, 3. МЕСТО
  • 2. ТАКМИЧЕЊЕ ФЛАУТИСТА СЛАВЕНСКИ БЕОГРАД, 1. МЕСТО, бодова 100
  • 18. МЕЂУНАРОДНИ СУСРЕТИ ФЛАУТИСТА ТАХИР КУЛЕНОВИЋ ВАЉЕВО, 1. МЕСТО, бодови 100
  • МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ ДАВОРИН ЈЕНКО БЕОГРАД, 1. МЕСТО
  • ИНТЕРНЕТ MUSIC COMPETITION , 1. МЕСТО
  1. Кристина Јевтовић, 6. разред музичке школе, клавир

    ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:

– 23.РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СОЛФЕЂА И ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ БЕОГРАД, 2. МЕСТО бодови 92.00

– 8. КЛАВИРСКО ТАКМИЧЕЊЕ СЛАВЕНСКИ БЕОГРАД, ПРВА НАГРАДА, бодови 90,40

– 14. ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ СОЛФЕЂИСТА, 1. МЕСТО ИЗ СОЛФЕЂА И 1. МЕСТО ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ

7. ОТВОРЕНО ТАКМИЧЕЊЕ VIVA LA MUSICA, 1. МЕСТО ИЗ СОЛФЕЂА И 1. МЕСТО ИЗ ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ, СРЕМСКА МИТРОВИЦА

– МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СОЛФЕЂА, 1. МЕСТО

– РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА И СТУДЕНАТА КЛАВИРА У ОРГАНИЗАЦИЈИ УМБПС-а СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ, 3. МЕСТО

– МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ ПЕТАР КОЊОВИЋ БЕЧЕЈ, 3. МЕСТО бодови 70

– 9. МЕЂУНАРОДНО ПИЈАНИСТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ СЛАВЕНСКИ НОВИ САД, 1. НАГРАДА

– ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ У ОМШ ЈОСИП СЛАВЕНСКИ

ОШ ЛУДОВИТ ШТУР, КИСАЧ

Маја Варга, 8.разред

ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:

  • РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СЛОВАЧКОГ ЈЕЗИКА, 2. МЕСТО

  • ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ, 3. МЕСТО

ОШ СВЕТИ САВА, РУМЕНКА

  1. Алекса Бандић, 7 разред

    ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:

– РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ОСНОВНИХ ШКОЛА ТЕСЛА ИНФО КУП ИЗ РАЧУНАРСТВА И ИНФОРМАТИКЕ, НИШ, 3. МЕСТО

ОШ ПЕТЕФИ ШАНДОР, НОВИ САД

  1. Емилија Васовић, 8. разред

    ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:

– РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА, 2. МЕСТО

– ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ, 2. МЕСТО

ОШ БРАНКО РАДИЧЕВИЋ, НОВИ САД

7. Михаил Бајев, 6. разред

– 38. ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ, КРАГУЈЕВАЦ, 3. МЕСТО

– ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ, 2. МЕСТО

– ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ, 2. МЕСТО

Мајда Реџек, 6.разред

  1. ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:

– ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ, СУБОТИЦА, 3. МЕСТО

– ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ, СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ , 1. МЕСТО

– JEZZ DANCE, ОСВОЈЕНЕ ДВЕ 1. НАГРАДЕ ЗА СТУДИО ИМПУЛС НОВИ САД

ОШ ЈОВАН ПОПОВИЋ, НОВИ САД

ХОР ОШ ЈОВАН ПОПОВИЋ, под водством професора музичке културе Бранислава Маравића

ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:

– 55.МУЗИЧКИ ФЕСТИВАЛ ДЕЦЕ ВОЈВОДИНЕ БАЧКА ТОПОЛА, ОСВОЈЕНО ЗЛАТО

– 26. РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ХОРОВА ОСНОВНИХ ОСНОВИХ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ, 1. МЕСТО

Диригент Бранислава Маравић и корепетитор Мина Станковић

ОШ при ГИМНАЗИЈИ

ЈОВАН ЈОВАНОВИЋ ЗМАЈ, НОВИ САД

  1. Богдан Рајков, 8.разред

    ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:

– ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ, 1. МЕСТО

– ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ПРОГРАМИРАЊА, 2. МЕСТО

Милица Рајков, мајка 065 9561687

СРЕДЊЕ ШКОЛЕ ОПШТИНЕ НОВИ САД

ГИМНАЗИЈА СВЕТОЗАР МАРКОВИЋ, НОВИ САД

  1. Милош Голуб, 4. разред

    ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:

  • ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИНФОРМАТИКЕ, 1. МЕСТО

ТШ МИЛЕВА МАРИЋ –АЈНШТАЈН, НОВИ САД

  1. Ћендрим Бељинца

    ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:

  • РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГРАФИЧАРСТВА, 1. МЕСТО

ТШ ПАВЛЕ САВИЋ, НОВИ САД

  1. Лејла Тињић

    ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:

  • РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ОПШТЕ И НЕОРГАНСКЕ ХЕМИЈЕ ПАРАЋИН, 2. МЕСТО

  • РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ОПШТЕ И НЕОРГАНСКЕ ХЕМИЈЕ ПАРАЋИН, ЕКИПНО, 1. МЕСТО

ГИМНАЗИЈА ИСИДОРА СКУЛИЋ, НОВИ САД

  1. Душан Иванић, 3. разред

ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:ЕВРОПСКА МАТЕМАТИЧКА КОНФЕРЕНЦИЈА ЗА УЧЕНИКЕ 1. МЕСТО

(European Student Conference in Mathematics) Euromath 2016, u kategoriji „Math Factor“ , са својим пројектом „На чајанци код Клајна“ (At Klein s Tea Party), Солун

  1. Дарио Божић, 3. разред

ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ: РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ, 1. МЕСТО

Министарство просвете и технолошког развој РС и Друштво историчара Србије „Стојан Новаковић“, НОВИ ПАЗАР

ГИМНАЗИЈА ЈОВАН ЈОВАНОВИЋ ЗМАЈ, НОВИ САД

Никола Спасић,

ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:

  • СРПСКА МАТЕМАТИЧКА ОЛИМПИЈАДА, 2. МЕСТО

  • СРПСКА ИНФОРМАТИЧКА ОЛИМПИЈАДА 2. МЕСТО

  • ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ, 3. МЕСТО

  • ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ, 3. МЕСТО

  1. ХОР ГИМНАЗИЈЕ ЈОВАН ЈОВАНОВИЋ ЗМАЈ

    ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:

  • РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ХОРОВА СРЕДЊИХ ШКОЛА, 1. МЕСТО

  • ЗЛАТНА МЕДАЉА НА ФЕСТИВАЛУ ОМЛАДИНСКИХ ХОРОВА У ФИРЕНЦИ (ИТАЛИЈА)

8. БАЛЕТСКА ШКОЛА, НОВИ САД

Мирослав Грубић

ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:КЛАСИЧАН БАЛЕТ ПРВА А-КАТЕГОРИЈА, ПРВА НАГРАДА

Алекса Жикић

ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:КЛАСИЧАН БАЛЕТ ПРВА Б-КАТЕГОРИЈА, ПРВА НАГРАДА

Катарина Зец

ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:КЛАСИЧАН БАЛЕТ ДРУГА КАТЕГОРИЈА, ПРВА НАГРАДА И НАЗИВ ЛАУРЕАТ

Дејана Бајић

ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:КЛАСИЧАН БАЛЕТ ТРЕЋА КАТЕГОРИЈА, ПРВА НАГРАДА И НАЗИВ ЛАУРЕАТ

Милица Мучибабић

ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:САВРЕМЕНА ИГРА, ТРЕЋА КАТЕГОРИЈА, ПРВА НАГРАДА И НАЗИВ ЛАУРЕАТ 95,83

Теодора Вујков

ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:САВРЕМЕНА ИГРА, ЧЕТВРТА-Б КАТЕГОРИЈА, ПРВА НАГРАДА И НАЗИВ ЛАУРЕАТ

Сташа Кукић

ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ: САВРЕМЕНА ИГРА, ЧЕТВРТА-Б КАТЕГОРИЈА, ПРВА НАГРАДА 95,11 бодова

Александра Марић

ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ: НАРОДНА ИГРА-АНСАМБЛИ, ЧЕТВРТА-Б КАТЕГОРИЈА, ПРВА НАГРАДА

ETШ МИХАЈЛО ПУПИН, НОВИ САД

Данијел Судар

ОСВОЈЕНЕ НАГРАДЕ:

ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ПРОГРАМИРАЊА, 1. МЕСТО

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊE ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ, БЕОГРАД, МУЛТИМЕДИЈА, ЕКИПНО, 1. МЕСТО

Петар Тркуља

Срахиња Милошев

Јован Ђојдер